İçeriğe geç
Ocak 21, 2011 / Erkan

Android telefonlar için İBB Cep Trafik


İstanbul Büyük Şehir Belediyesi, sunduğu faydalı uygulamalardan biri olan trafik yoğunluk haritasının Android telefonlar için olan versiyonunu duyurdu.

Android işletim sistemi Amerika’da iPhone telefonlar üzerinde yer alan IOS işletim sistemini satış rakamlarıyla geride bırakıp, dünyada hızla yayılmaya devam ediyor, İBB çalışanları yazmış oldukları bu güzel Android uygulaması ile teknolojiyi özel sektörde yer alan bir çok büyük firmadan daha iyi takip ettiklerini ve hızlı adapte olabildiklerini göstererek beni oldukça şaşırttılklarını belirtmek isterim.

İBB Cep Trafik uygulaması ile Android kullanıcıları artık, trafik yoğunluk haritasını cep telefonları üzerinden anlık olarak takip edebilecekler, trafik kameralarına bağlanıp trafikle ilgili en son görüntülere erişebilecekler, gitmek istedikleri istikameti belirterek seyahat süresi hesaplatabilecekler ve an an trafik ile ilgili gelişmelerden haberdar olacaklar.

Uygulama 1.5 ve üzeri Android işletim sistemlerinde çalışıyor. Uygulamayı indirmek için telefonunuzun mesaj bölümünden “Trafik” yazıp 1530’a gönderebilirsiniz veya doğrudan http://kolayurl.com/4bm adresinden uygulamayı cep telefonunuza yükleyebilirsiniz ayrıca aşağıdaki etiketleri cep telefonunuzdan taratarak İBB Cep Trafik uygulamasını telefonunuza yükleyebilirsiniz.

IBB Trafik ibb

QR Code

IBB Trafik ibb

MS Tag

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: